SOSYAL SORUMLULUK

Akare Fuarcılık Pek Çok Köy Okuluna Kütüphane Kurdu!

Akare Fuarcılık ailesi olarak, 2014-2019 yılları arasında, 6 yıl sürmüş olan çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attık.

İhtiyaç sahibi öğrencilerin geleceklerine büyük katkısı olacak bu proje ile, her fuar döneminde fuar ziyaretçilerinin getirdikleri kitaplarla, Türkiye’nin bir köyünde seçilen bir okula kütüphane kurduk. Akare Fuarcılık, 2014-2019 yılları arasında “Saklama, Bağışla” kampanyası ile “Köy Okullarına Kütüphane Kuruyoruz” projesini gerçekleştirmiştir. Akare Ekibi, fuar katılımcıları ve sponsorlarının destekleriyle gerçekleştirilen bu proje kapsamında Tokat’ın Niksar ilçesine bağlı Çimenözü Köyü, Mardin’in Yeşilli ilçesindeki okula ve son olarak da Erdek’in Karşıyaka Mahallesi’ne kütüphane kurmuştur. 

 

 

Theodora Sevgi Doktorları

2018-2019 yıllarında Akare olarak Theodora Sevgi Doktorları Projesi'nin resmi destekçisi olduk.

Özel eğitimli, profesyonel sanatçılardan oluşan “Theodora Sevgi Doktorları” hastanede uzun süreli tedavi gören çocukları her hafta ziyaret ederek onlara neşe ve kahkaha dolu anlar armağan ettiler. Akare olarak çocuklarımızın yüzünde tebessümler oluşturmak için katkı sağlamak bizlere gurur verdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
akare.com.tr

Diger Yazilar