Yurtdışında Dil Okulu

İngilizcenizi ve diğer ilgi duyduğunuz dilleri geliştirmek istiyorsanız yurtdışında dil okulu tercihlerini değerlendirmeniz sizin açınızdan avantajlı olabilir. Kendinize ve hayat planlarınıza uygun olacak şekilde planınızı yapabilir ve dil eğitiminizi alabilirsiniz.

Yurtdışında Dil Eğitimi Avantajları

 • Dil öğrenmek istiyorsanız ve imkânınız varsa çok kısa bir sürede güzel bir şekilde yurtdışında dil öğrenebilirsiniz.
 • Bütçenize ve öğrenmek istediğiniz dile göre pek çok seçeneğiniz vardır.
 • Dil öğrenirken pratik yapmanın önemi oldukça büyüktür. Bulunduğunuz ülkede gündelik hayatta o dil konuşulacağı için öğrenme süreciniz çok daha kolay olacaktır.
 • Dil öğrenirken aynı zamanda yurtdışında gezebilir, farklı yerler keşfedebilirsiniz.
 • Farklı ülkelerden gelen insanlarla arkadaşlık kurabilir ve yeni kültürler tanıyabilirsiniz.

 

Yurtdışında Dil Eğitimi Programları

Herkesin dil öğrenmesindeki amaç farklıdır. Önemli olan hedefinizi belirlemeniz ve size uygun programı seçerek doğru dil eğitimini almanızdır. Gelin birlikte yurtdışında dil eğitimi programlarına göz atalım!

Yurtdışı Genel Dil Kursları:

Dil öğrenmeye karar verdiyseniz bu program tam da size göre. Dil bilgisi, okuma, yazma, dinleme, konuşma, telaffuz ve aksan gibi günlük konuşmada ihtiyaç duyulan tüm alanlarda eğitim verilmektedir. Genel dil kurslarından başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar herkes için uygun programlar mevcuttur. Bu programda standart, yarı-yoğun veya yoğun kurs seçeneklerinden birini seçerek dil eğitiminizi alabilirsiniz. Eğitiminiz haftada 20-30 ders arasında sürmektedir.

Yurtdışı Sınav Hazırlık Kursları:

IELTS, TOEFL gibi dil sınavlarına hazırlanmak amacıyla bu programa katılıp sınava yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.

Yurtdışı Mesleki Dil Kursları:

İşletme, Finans, Hukuk, Mühendislik, Tıp vb. birçok alanda dilini geliştirmek isteyenler için verilen özel eğitimdir. Programda, öğrencilere iş hayatında kullanılan yabancı dil ve mesleki terimler üzerine eğitim verilmektedir.

Yurtdışı Akademik Dil Kursları:

Akademik kariyer hedefleyen öğrenciler için hazırlanan bir programdır. Bu program akademik yönde dil eğitimi almanızı sağlar.

Yurtdışında Dil Okuluna Gitmek İçin Gerekenler

 • Gideceğiniz dil okulunun ücreti
 • Gideceğiniz dil okulunun eksiksiz doldurulmuş başvuru formu
 • Pasaport

 

Yurtdışında Dil Okulu ve Konaklama

 • Aile Yanı Konaklama
 • Yurt Konaklama
 • Paylaşımlı Daire
 • Öğrenci Evi Konaklama

 

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları

Yurtdışında dil okulu fiyatları pek çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Seçeceğiniz ülke, okul, program, konaklama türü... Açık konuşmak gerekirse özellikle de Google üzerinden aratarak net bir fiyat bilgisine ulaşmanız imkânsız.

Ancak size bir haberimiz var!

Yurtdışında eğitim almak istediğiniz dil okulları hakkında bilgiler alabilmek ve fiyat bilgisini kafanızda netleştirebilmeniz için sizlere harika bir fırsat sunuyoruz!

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarını daha önce duymuş muydunuz?

İlkbahar ve sonbahar dönemleri olmak üzere yılda iki kere yabancı dil eğitim fuarları düzenliyoruz. Düzenlediğimiz fuarlara yurtdışından başarılı okulların temsilcileri geliyor. Fuarlarımıza katılarak okulların temsilcileriyle yüz yüze görüşebilirsiniz ve detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Haydi ne duruyorsunuz siz de formu doldurup Akare Yurtdışı Eğitim Fuarına katılın!